Hakkımızda

logo

1977 yılından bugüne uzun bir yolculuğu geride bırakarak Türkiye’nin önde gelen altın ve gümüş mücevherat üreticileri arasında yer alan İpek Kuyumculuk farklı ölçü ve modellerde geniş ürün yelpazesi ile  altın, gümüş takı ve aksesuar üretimiyle sektörde yoluna devam ediyor.

İPEK SİLVER & GOLD

“Müşteri odaklı” çalışma prensibini temel alan İpek Kuyumculuk, müşterilerine sunduğu yüksek kalitedeki ürünleri, satış sonrası destek hizmeti ve hızlı teslim sistemi ile  hedeflerine ulaşıp elit bir Türk markası olarak uluslararası arenada da adından söz ettirme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İpek Kuyumculuk İmal. ve Paz. Ltd. Şti.

1977’ den bu zamana kadar ki yolculuğunda yüksek kaliteli üretim bilinci ve uluslararası itibarını koruma çabasını sürdürerek başarılara imza atan İpek Kuyumculuk müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.
İpek Kuyumculuk, büyüyen pazar payı ve gelişen iş hacmi ile ardında bıraktığı yıllarda olduğu gibi gelecekte de yüksek ürün kalitesi, geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini sürdürmeyi taahhüt ediyor.

Müşteri yorumları

Yillarin markasi,esnafidir. Aile sirketi olup isin basinda CAN kardesler vardir.Çok güzel esnaflardir,bizim de aile kuyumcumuzdur. Ticaret ahlakini cok iyi bilirler,gönül rahatligi ile alis verislerinizi yapabilirsiniz. Kapidan selam bile verseniz çayınızi kahvenizi eksik etmezler. İyidirler iyi..

Atilla Arslan

Atilla Arslan

Birkaç senedir ürünlerini kullandığım ve memnun kaldığım bir firma.Ürün kalitesi,ürün çeşitleri,sorun olduğunda yardımları,güler yüzlü yaklaşımları sebebiyle sanırım vazgeçemeyeğim.Güvenle tavsiye ederim.

Levent Şengüler

Levent Şengüler

Sözünün arkasında, duruşlarıyla, davranışlarıyla ve kaliteli ürünleriyle markalaşmış bir firma. Ürün çeşitliliği çok ve kaliteli bir hizmet anlayışları var. Teşekkür ederiz…

C. Can Şahin

C. Can Şahin